Українці зможуть залишитися у Великій Британії до 2026 року: Оголошено нову візову схему
Фото: murria.co.uk

Українці зможуть залишитися у Великій Британії до 2026 року: Оголошено нову візову схему

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

У відповідь на триваючий конфлікт і російську агресію українці, які шукають притулку у Великій Британії, матимуть можливість залишатися в країні щонайменше до 2026 року. Це рішення, оголошене урядом Великої Британії, має на меті забезпечити стабільність і безпеку для тих, хто постраждав від війни на батьківщині, повідомляє Sky News.

Згідно з новою схемою продовження віз, громадяни України можуть отримати 18-місячну візу, що дозволить їм залишатися у Великій Британії до вересня 2026 року. Ця ініціатива є частиною зусиль, спрямованих на забезпечення добробуту українців, які опинилися у складних обставинах через конфлікт на батьківщині.

Як продовжити візу:

Громадяни України, які спочатку отримали візи в рамках таких програм, як “Будинки для України”, “Українська родинна програма” та “Програма продовження перебування в Україні”, мають право на продовження терміну дії візи. Початкові візи надавали їм право на трирічне перебування у Великій Британії, термін дії яких закінчувався у березні 2025 року. Щоб продовжити своє перебування до вересня 2026 року, заявникам рекомендується вчасно подати запит на продовження візи.

Подання запиту на продовження візи передбачає подачу спеціальної заяви через відповідні канали.

Варто зазначити, що з початку повномасштабного російського вторгнення понад 280 000 українців знайшли притулок у Великій Британії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *