В Польщі з'являться термінали для поповнення українських банківських карток

В Польщі з’являться термінали для поповнення українських банківських карток

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Незабаром у Польщі з’являться платіжні термінали iBox Bank, через які українці зможуть поповнювати свої українські картки, сплачувати за комунальні та інші послуги.

Про наміри української фінтех компанії ми дізналися від радника голови правління IBOX BANK Євгена Березовського, який заявив під час міжнародної конференції „Україна під час війни. економіка. Безпека. Енергетика. Перспективи відновлення»:

“Ми звернули увагу на те, що подібних терміналів немає в Польщі, і так вийшло, що зараз тут близько 10 мільйонів громадян України, і їм потрібно надати різні фінансові послуги. Нині завдяки внутрішній свідомості всі платять комунальні послуги, навіть не перебуваючи в Україні. Сплатити комунальні послуги людям, які тут знаходяться, за послуги, наприклад, у Чернігові — це завдання. Ми даватимемо таку можливість і це вирішуватиметься в секунду, як і в Україні.”

Зараз попит на користування українськими терміналами дуже виріс. Адже багато хто покинув свої будинки та у них виникла потреба як знімати готівку, так і поповнювати свою картку.

Наразі невідомо, коли та в яких саме містах Польщі з’являться термінали iBox Bank.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *