Відправлення посилок з Польщі в Україну стало легше
Фото: Нова Пошта

Відправлення посилок з Польщі в Україну стало легше

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

З метою спрощення міжнародних перевезень “Нова Пошта” уклала партнерство з польською поштовою службою InPost. Ця співпраця має на меті полегшити процес відправлення та отримання посилок між Польщею та Україною.

Ця співпраця не тільки пропонує польським підприємцям можливість вийти на український ринок, але й спрощує процес доставки для українців у Польщі. Українцям більше не потрібно везти свої посилки до відділень “Нової Пошти”. Тепер вони можуть зручно користуватися найближчим відділенням InPost.

Вартість доставки з поштоматів така сама, як із відділення Nova Post у Польщі: документи (8*38*64 см) – PLN40 (339 грн), посилка до 2 кг – PLN45 (383 грн), до 10 кг – PLN65 (553 грн) та до 25 кг – PLN90 (765 грн).

Ось як це зробити:
  • Ініціюйте відправлення посилки через мобільний додаток або сайт Нової Пошти.
  • Сплатіть послугу онлайн.
  • Оберіть скриньку для посилок InPost.
  • Введіть наданий код або відскануйте QR-код у додатку “Нова Пошта”.
  • Покладіть посилку у вказану скриньку.
  • Нова Пошта запевняє, що доставка з Польщі в Україну займе приблизно 3 робочі дні, що є значним покращенням у порівнянні зі стандартними 7-9 днями.

Варто зазначити, що “Нова Пошта” розширила свою мережу до кількох країн, включаючи Польщу, Литву, Молдову, Німеччину, Словаччину, Чехію, Румунію та Латвію, яка налічує майже 11 000 відділень та 14 600 посилкових скриньок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *