УЗ відкриває продаж онлайн-квитків до Австрії та Угорщини

Відтепер поїзд Київ – Варшава, тепер можна купити лише з Дія.Підпис

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

“Укрзалізниця” зробила значний стрибок у боротьбі з перекупами квитків. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, популярний додаток “Дія” було безперешкодно інтегровано з платформою Укрзалізниці. Тепер придбати квитки на найпопулярніший потяг Київ – Варшава можна буде тільки з “Дія.Підписом”.

Процес верифікації через “Дія” підтверджує автентичність користувача. Таким чином, акаунти, які здійснюють масові покупки та повернення квитків, підлягатимуть ретельній перевірці та можуть бути заблоковані. Навіть якщо додаток буде видалено і користувач спробує пройти повторну верифікацію на іншому пристрої, система розпізнає і заблокує акаунт.

Цей захід гарантує, що тільки справжні користувачі зможуть купувати квитки, і вирішує проблему спекулятивної торгівлі квитками. Раніше повернення міжнародних квитків передбачало фізичне відвідування вокзалу, оформлення документів та очікування до шести місяців на повернення коштів. Завдяки “Дія.Підпис” це залишилося в минулому, а всі транзакції можна швидко здійснити в додатку Укрзалізниці.

Євген Лисиця, голова правління “Укрзалізниці”, висловив подяку Міністерству цифрової трансформації за партнерство та підтримку.

Верифікація облікового запису через “Дія.Підпис” поступово стане доступною для користувачів на всіх пристроях після оновлення додатку. Укрзалізниця прагне мінімізувати зловживання та забезпечити безперебійний, чесний та безпечний процес купівлі квитків для всіх мандрівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *