CUAET уряд Канади продовжив программу за допомогою якої українці в прикоренному порядку можуть отримати канадську візу безкоштовно

Візовий центр Канади у Львові вже працює!

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Канадський візовий центр відновив свою роботу у місті Львів з 13 липня. Тепер ви можете здати біометричні дані, тільки за наявності листа-запиту, без необхідності виїзду закордон. Нагадаємо, що уряд Канади ухвалив спрощену видачу віз за програмою CUAET, для українських громадян.

Щоб записатися на здачу біометрики, ви спочатку повинні заповнити анкету, інструкція з заповнення знаходиться за цим посиланням. Після чого, вам прийде лист на електронну адресу з запрошенням здати біометричні дані, саме після цього ви можете записатися онлайн на прийом до Візового Центру у Львові.

Наразі до вересня всі дати заброньовано, слідкуйте, бо у будь-який момент можуть відкрити запис на вересень-жовтень.

Що треба з собою взяти?
  • Роздрукований лист-запит на здачу біометричних даних (Biometric Instruction Letter)
  • Підтвердження запису
  • Письмову згоду з VFS, підписану кожним заявником.

Після того як вам схвалять видачу візи, ви повинні надати паспорт на вклеювання, але подача паспорту у Візовому Центрі в місті Львів наразі неможлива до подальших інструкцій. Ви можете надіслати паспорт кур’єрською службою до будь-якого візового центру за межами України.

Більш детальну інформацію з надсиланням паспорта, запитуйте краще у представників посольства Канади у Візовому Центрі у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *