Розпродаж vueling

Vueling буде приймати криптовалюту

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Поделились
0
0
0
0

Іспанський лоукостер Vueling з 2023 року почне приймати криптовалюту як спосіб оплати. Якщо це станеться в запланований термін, то це буде перша бюджетна авіакомпанія в Європі, яка скаже «так» цифровим активам.

Згідно з недавнім пресрелізом, авіакомпанія, використовуватиме технологію Universal Air Travel Plan (UATP) (глобальну розрахункову мережу в цьому секторі) для більш ефективної інтеграції пропозиції. Vueling об’єднає зусилля з компанією BitPay, щоб клієнти могли оплачувати квитки в кількох криптовалютах, починаючи з 2023 року.

Спочатку буде підтримуватися 13 криптоактивів: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), та інші.

Хесус Монзо, менеджер зі стратегії дистрибуції та альянсу Vueling, вважає, що цей крок підтверджує статус компанії як «цифрової авіакомпанії».

Компанія є найбільшою авіакомпанією Іспанії за розміром флоту та кількістю напрямків. Лоукостер літає у більш ніж 120 пунктів у Європі, Африці, Азії та на Близькому Сході.

Раніше, цього року Vueling також зайшла у метавсесвіт. Зокрема, це дозволило клієнтам візуалізувати та бронювати свої поїздки у перевізника через канали збуту у віртуальній реальності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Еще интересности