Wizz Air розширює свою присутність у Варшаві новими літаками та маршрутами

Wizz Air як Netflix: Лоукостер запускає послугу підписки на рейси!

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Wizz Air, угорський лоукостер, представляє нову послугу підписки під назвою Wizz MultiPass, яка дозволить мандрівникам подорожувати до та з обраного аеропорту за фіксовану щомісячну плату. Послуга почне діяти на початку травня, і Польща стане першою країною, де вона буде випробувана в пілотному режимі.

Послуга буде доступна з травня. Що це означає? У прес-релізі Wizz Air повідомила, що MultiPass – це шестимісячний план підписки, який дозволяє абонентам часто подорожувати до та з аеропорту за фіксовану щомісячну плату (ціни ще не оголошені).

WIZZ MultiPass можна придбати та поновлювати 1-го числа кожного місяця, а пасажири можуть почати літати на 5-й день. Кожна оплата дає 30 днів для польотів, з 5 по 5 число. Також можна оформити підписку раніше, якщо до кінця місяця залишилося менше 5 днів, але тоді з вашої картки буде знято кошти 1-го числа, а квитки можна буде бронювати з 5-го числа місяця.

Як зазначено в прес-релізі, Wizz MultiPass надасть передплатникам можливість зафіксувати ціни на квитки та багаж на весь 6-місячний період незалежно від сезонності. Крім того, раз на місяць можна буде активувати доступ до польотних пропозицій на польських міжнародних маршрутах, сплативши за квиток і багаж.

Хоча Wizz Air офіційно оголосила про запуск нової послуги з 1 травня, вона не повідомила, скільки коштуватиме членство на польському ринку. Ставки будуть оголошені на межі квітня і травня. Неофіційно відомо, що підписка буде дворівневою. Перший дасть змогу вибрати рейс в один бік, другий – на один зворотний рейс із багажем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *