З Польщі запускають новий потяг до Німеччини
Фото: Samuel Regan Asante (Unsplash)

З Польщі запускають новий потяг до Німеччини

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

PKP Intercity має для вас чудову новину. Починаючи з 10 грудня, маршрут поїзда EN Chopin буде продовжено до Мюнхена.

У співпраці з Австрійськими залізницями (ÖBB) та Німецькими залізницями (DB) PKP Intercity розширює маршрут поїзда Шопена до Мюнхена. Цей оновлений маршрут також включатиме вагон до Праги з пересадкою в Богуміні та вагон до Будапешту з пересадкою в Бреклаві.

Для обслуговування мюнхенського маршруту буде припинено курсування поїзда до Грацу. Як наслідок, поїзд більше не буде проїжджати через столичний регіон Сілезії, оминаючи Катовіце. Однак Освенцим, де знаходився сумнозвісний концентраційний табір Аушвіц, залишається ключовою зупинкою на маршруті.

Маршрут Варшава – Мюнхен буде відправлятися з Мюнхенського вокзалу о 18:35 із зупинками на станціях Мюнхен Ост, Розенхайм, Зальцбург, Аттнанг-Пухгайм, Санкт-Пельтен і прибуватиме до Відня о 23:07. Відправляючись з Відня о 23:10, він продовжить рух із зупинками у Бжецлаві, Остраві, Богуміні, Зебжидовіце, Чеховіце-Дзєдзіце, Освенцимі, Кракові, Мехуві, Влощовій Полноці та Опочно-Полюдному, прибуваючи до Варшави Гданської о 8:51.

Зворотний рейс з Варшави-Гданської починається о 19:59 і слідує тим самим маршрутом до Відня, досягаючи Відня о 4:49 та центрального вокзалу Мюнхена о 10:01. Він має короткі зупинки в Богуміні (з 1:01 до 1:45) та Бжецлаві (з 3:38 до 3:55), де відбувається перестановка вагонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *