Ірландія змінює умови перебування для українських біженців у 2024 році

Зміни умов перебування українських біженців в Ірландії у 2024 році

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Уряд Ірландії є свідком постійного припливу понад 500 українських біженців щотижня, через що умови перебування в країні будуть переглянуті. Як повідомляє The Irish Times, з 1 листопада по 20 грудня 2023 року 3 740 українців попросили тимчасового захисту в Ірландії.

Постійне прибуття українських біженців, яке в середньому становить від 2 000 до 4 000 щомісяця протягом 2023 року, спонукає ірландський уряд до зменшення підтримки.

Поточна ситуація:

Міністерство юстиції зареєструвало 102 339 українців під тимчасовим захистом в Ірландії. Незважаючи на занепокоєння щодо житла, висловлені з кінця 2022 року, що призвело до дефіциту місць для розселення, ситуація залишається в основному незмінною.

Майбутні зміни (набувають чинності 29 січня 2024 року):

Зменшення державних виплат на житло:

Суттєвою зміною є те, що допомога для осіб, які проживають у державних закладах, різко зменшиться з 220 до 38,80 євро на тиждень. Однак, як тільки люди переїжджають з державного житла в приватну оренду, вони отримують право на повний спектр соціальних виплат.

Обмежена тривалість безкоштовного державного житла:

З кінця січня державне житло буде доступне для новоприбулих протягом максимум 90 днів. Це є значною зміною, що відображає намір Ірландії узгодити свій підхід з іншими західноєвропейськими країнами.

Ці зміни спрямовані на стандартизацію з регіональними стандартами, враховуючи, що деякі західноєвропейські країни прийняли пропорційно менше українців.

Уряд підкреслює, що ці зміни не вплинуть на українців, які вже отримали тимчасовий захист в Ірландії до оголошених змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *