Получить паспорт в Германии (Берлин)

ДП “Документ” відкриває новий Паспортний сервіс у Берліні для громадян України

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Українці, які проживають у Берліні, тепер можуть отримати закордонні паспорти та інші супутні документи завдяки нещодавно відкритому центру “Паспортний сервіс” компанії ДП “Документ” за адресою: Am Treptower Park 14, 12435 Berlin, 2-й поверх. Центр офіційно розпочав свою роботу 31 березня 2023 року.

Спочатку центр працюватиме в тестовому режимі, обслуговуючи відвідувачів з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 за принципом “хто прийшов, той і отримав”. Очікується, що незабаром центр запровадить електронну чергу, щоб впоратися зі зростаючим попитом.

Центр пропонує громадянам України наступні послуги:
  • Подання заяви на отримання нової ID-картки або закордонного паспорта
  • Поновлення існуючої ID-картки або закордонного паспорта, термін дії якого закінчився або який потребує оновлення
  • Обмін застарілого паспорта зразка 1994 року на нову ID-картку
  • Одночасне отримання ID-картки та закордонного паспорта
  • Обмін водійського посвідчення

Відкриття центру в Берліні забезпечить громадянам України доступ до дійсних паспортних документів, що дозволить їм отримувати фінансову та гуманітарну допомогу, отримувати дозволи на роботу, здобувати освіту та вільно перетинати кордони.

Раніше Державна міграційна служба України вже відкрила відділення ДП “Документ” у Чехії, Словаччині, Туреччині та Польщі, де українці також можуть отримати закордонні паспорти та обміняти водійські посвідчення. На офіційному сайті “ДП Документ” можна знайти більше інформації про місцезнаходження відділень та послуги, які вони надають, а також ознайомитися з їхньою роботою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *