Дешево в Париж

Франція планує запустити єдиний проїзний на громадський транспорт

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Франція оголосила про плани запровадити національний транзитний проїзний, який буде дійсний для всіх видів громадського транспорту по всій країні. За словами міністра транспорту Клеменса Бона, цей крок має на меті полегшити подорожі та зменшити викиди парникових газів. Проїзний, який, як очікується, повністю запрацює до 2025 року, зробить його більш зручним для користувачів і заохотить більше людей користуватися громадським транспортом замість особистого автотранспорту.

Французький уряд підкреслив, що національний транзитний проїзний є амбітним і конкретним заходом, який зробить подорожі простішими для всіх. Заохочуючи більше людей користуватися громадським транспортом, уряд сподівається зменшити викиди парникових газів у транспортному секторі та полегшити життя людей.

Деталі проїзного ще не оприлюднені, зокрема, чи буде він поширюватися лише на міський громадський транспорт, чи також на поїзди та автобуси по всій країні. Також, не повідомляється приблизна вартість проїзного. Уряд пообіцяв оприлюднити більше деталей пізніше.

Аналогічні заходи були протестовані в Німеччиною влітку, і подібний транзитний проїзний буде запроваджений на постійній основі з 1 травня, який коштуватиме 49 євро на місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *