В Іспанії відкрили паспортний сервіс для українців

В Іспанії відкрили паспортний сервіс для українців

Получай оперативную информацию в нашем телеграм канале
0 Shares
0
0
0
0

Паспортний сервіс Державного підприємства “Документ” розпочав роботу в Іспанії. Це вже шоста країна, де українці, які проживають за кордоном, можуть оформити паспортні документи.

Мобільні офіси приймають громадян у Валенсії в порядку живої черги, повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ. Понад 170 000 біженців з України отримали притулок в Іспанії, що робить оформлення паспортних документів актуальним питанням для багатьох з них. Нинішні документи дозволяють отримувати фінансову та гуманітарну допомогу, вступати до навчальних закладів та перетинати кордони.

Мобільні комплекси – це білі мікроавтобуси з емблемою “Паспортний сервіс”, розташовані за адресою: Xàtiva, 46007 Valencia, Spain. Вони працюють з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00.

Наразі обслуговування громадян у Валенсії здійснюється за принципом “хто прийшов, той і отримав”. Після тестування системи буде запроваджено електронну чергу.

Паспортний сервіс у Валенсії пропонує наступні послуги:
  • Заява на отримання посвідчення особи або паспорта (включаючи заміну втрачених або викрадених документів);
  • обмін ID-картки або паспорта (у зв’язку із закінченням терміну дії, зміною інформації або непридатністю до використання);
  • Обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням або у разі непридатності);
  • Одночасне оформлення паспорта та ID-картки;
  • Страхування (медичне та на випадок втрати паспорта).
  • Послуга з обміну водійського посвідчення буде запроваджена пізніше.

Державне підприємство “Документ” не має повноважень видавати документи громадянам, які отримали дозвіл/штампи на постійне проживання в інших країнах.

Раніше пункти видачі закордонних паспортів ДП “Документ” були відкриті у п’яти країнах: Польщі, Чехії, Словаччині, Туреччині та Німеччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *